Privacy Statement
www.oludeniz-fethiye.com websitemizi kullanarak, aşagıda belirtilen şartlara ve hükümlere bağlı kalmayı kabul etmiş olursunuz. Bu koşulları kabulk etmek istemezseniz www.oludeniz-fethiye.com'a bağlanmayıp kullanmayabillirsiniz. www.oludeniz-fethiye.com bu şartların yeraldıgı sözleşmeyi her zaman değiştirebilir ve bu değişiklikler yeni sözleşmenin websitesinde yayına geçmesiyle geçerlilik kazanır. Kullanıcılar bu değişikliklerden haberdar olmak için periyodik olarak websitemizde yeralan sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul ederler.
 
1.Ticari Değer, Fikir ve Telif Hakları
 
www.oludeniz-fethiye.com websitesinin tüm hakları Sade Taşımacılık Turizm Ltd Şti ye aittir. Bu sitede yayınlanan içerikler(tesis, logo, resim, tatil programlar, teknik detaylar, menu adları, grafik vb.) kanun ve sözleşmelerle korunmaktadır. Sitemizde yayımlanan hicbir bilgi, resim, detay logo vb www.oludeniz-fethiye.com dan alıntıdır şeklinde yayımlanmadan alıntı yapılamaz. Yapılırsa yasal işlemler yapılacaktır.
 
 2.Kullanım Koşullarının Değiştirilmesi
 
www.oludeniz-fethiye.com hiçbir neden göstermeden ve uyarı yapmadan sözleşmenin şartlarını  değiştirme ve yenilme hakkını saklı tutar. Kullanıcılar yayındaki şartları kabul etmiş olurlar.
 
3.Diğer Websitelerine Linklerle İlgili
 
www.oludeniz-fethiye.com direk yada dolaylı olarak başka sitelere harici link verebilir. Bunlar bilgi, iletişim veya reklam sebebiyle olabilir. Bu linklerdeki içerik, detay, resim ve ürünlerle ilgili hiçbir sorumlulugu olmadığını kabul eder. Bu linklerin kullanımıyla ilgili dogan herhangi bir zarar ve kayıptan www.oludeniz-fethiye.com kesinlikle sorumluluk kabul etmez.
 
4.Kullanıcı Bilgileri Hakkında
 
www.oludeniz-fethiye.com içerisinde üye ve kullanıcıların dolduracakları talep, rezervasyon, görüş, iletişim vb. formların kullanımı esnasında küfür, tehdit, rehatsız edici sözler ve kanuna aykırı içerikler kullanmaları yasaktır. Böyle bir yanlış kullanım da, reklam içerikli davranışlarda Sade Taşımacılık dava açma hakkını elinde bulundurmaktadır. Bunları delil olarak kullanma hakları mevcuttur.
 
5.Hak ve Sormluluklar
 
www.oludeniz-fethiye.com websitesinde yayımlanan bilgi ve detayları sürekli güncel tutmaktadır. Fakat www.oludeniz-fethiye.com ve Sade Taşımacılık Ltd. Şti bu içerik, bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz ve değişiklikleri istedigi zaman yapabilir. Bu değişikliklerden oluşan rezervasyon, satış  dan doğan farklardan Sade Taşımacılık ve www.oludeniz-fethiye.com sorumlu tutulamaz. Sitenin tüm hakları Sade Taşımacılık ve www.oludeniz-fethiye.com a aittir ve izinsiz kullanılamaz.

 

Kalkan Kiralık Villa Kiralık Villa